Kavakyeli Ahşap, temelleri 2008 yılına uzanan bir aile şirketidir. Ahşap üretimine ilk olarak ahşap dekor üreterek başladık. Modern üretim teknolojisi ve tasarım yaratıcılığı bizi bugün işletme olduğumuz fabrikanın ana fikrini oluşturdu.

Günümüzde ise tamamen ahşap malzemeden ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Sadece size özel üretilen benzersiz tasarımlarla işletmenizi güzelleştirin ve müşterilerinize özel hissettirin.

Ahşap ürünler işletmeniz için mükemmel bir tercihtir. Ahşap’ın doğal görüntüsü müşterilerinizi sakinleştirir ve rahatlatır. Fabrikamızda ürettiğimiz her ürün benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Cafe ve Restoranlara özel olarak ürettiğimiz masaüstü ahşap ürünlerimiz ile yemek servisinizi kolay hale getirecek ve masaların üzerindeki dağınıklığı masaüstü düzenleyici ile kolaylıkla toparlayacaksınız.

%100 Ahşaptan ürettiğimiz ürünlerimiz ile masaların üzeri artık daha estetik bir görüntüye sahip olacak.

Markanıza özel olarak logo baskılı ürettiğimiz ürünler arasında; Masa Düzenleyiciler, Ekmek Sepetleri, Sosluklar, Steak Sunum Tahtaları, Numaratörler ve daha onlarca kategoride yüzlerce ürün çeşitimiz bulunmaktadır.

Üretim yaptığımız müşteriler arasında, Cafe ve Restoran Zincirleri, Kurumsal markalar, Oteller, Özel Tasarımcılar, Dekorasyoncular, Mimarlık Ofisleri ve Ev Kullanıcıları bulunmaktadır.

error: Telif Hakkı İhlali!